GMS

O firmě

GMS-MOST, s. r. o. (člen skupiny GMS-GROUP) je specialista na distribuci průmyslových, odsávacích a hydraulických hadic, pryžových těsnících desek, hadicových armatur, spon, spojek a dalšího příslušenství, dále pak klínových řemenů, těsnění, regupolu, kompenzátorů a mnoho dalších výrobků z pryže a podobných materiálů.

S naším logem se odběratelé setkávají od roku 1995 a po celou dobu zajišťujeme zákazníkům nejkomplexnější nabídku sortimentu a služeb na trhu.

Nejdůležitější zásadou je pro nás individuální přístup ke každému odběrateli. Naši zkušení pracovníci jsou připraveni pomoci při výběru nejvhodnějšího typu materiálu pro Vaši aplikaci, jelikož každá situace vyžaduje individuální řešení a přístup.

 GMS MOST s.r.o. s centrálním skladem v Mostě a provozovnami v Teplicích a Kláštercem nad Ohří zajišťuje distribuci zboží po celé České republice.

Kompletní sortiment v oblasti hadic, příslušenství k hadicím a pryží, skladové zásoby, tým zkušených pracovníků, ochota vyřešit všechny problémy a vůle neustále inovovat jsou hlavními důvody, proč jsme na trhu úspěšní a udáváme směr v tomto oboru. Každoroční účast na několika veletrzích podpořená z naší strany stále novými prezentacemi je dalším důkazem silné pozice GMS na trhu hadic a koncovek. V roce 2007 GMS zavedla systém managementu kvality v oboru kompletace, prodej a poradenství v oblasti průmyslových hadic dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Naše motto, GMS – Garance Maximální Spokojenosti, nás zavazuje k neustálému vylepšování našich služeb zákazníkům.

Naše nabídka je nejširší v celé střední Evropě. Takto široký sortiment nedodává jeden výrobce, ale spolupracujeme se všemi renomovanými evropskými a světovými  výrobci, jako jsou IVG, TGT, MERLETT, SCHAUENBURG, ESPIROFLEX, SEMPERIT, TRELLEBORG, CONTITECH, HOZELOCK, VENAIR, VITILLO, ZEC, LUDECKE, AIGNEP, MIKALOR, atd.

      

Naším cílem a přáním jsou spokojení zákazníci, kterým nabízíme rychlé dodávky zboží, ale i individuální řešení připravené na základě jejich požadavků. K celkové spokojenosti zákazníků se snažíme přispět i dodávkami zboží vlastními vozy a spoluprácí s přepravními službami. Rychlost, kvalita, cena, flexibilita a spolehlivost jsou našimi hlavními přednostmi.  

Od začátku jsme si byli jisti, že zákazníci ocení naše služby dodávky průmyslových hadic s již osazenými koncovkami, ale i další nové služby, jako je řezání těsnění na CNC plotru.  V roce 2015 jsme zakoupili nové lisy Finn Power FP-140, FP-120 a menší hydraulické lisy. Na lisu FP-140 zalisujeme objímku do venkovního průměru až 140 mm. Abychom vyhověli všem požadavkům zákazníků, zřídili jsme i soustružnu a svařovnu. Na hadicích provedeme veškeré zkoušky a vystavíme potřebné certifikáty do tlaku až 140 bar. Vybavení a KNOW-HOW nám umožňují plnit požadavky našich zákazníků v nejkratší možné době.

Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám.  

Garancí Maximální Spokojenosti je kolektiv skladníků, pracovníků odbytu, řidičů a obchodních zástupců, kteří jsou tu pro Vás.

Vaši hadicáři z GMS MOST s.r.o.