GMS

Dodavatelé

IVG - Již více než 40 let je italská společnost IVG spojována s výrobou průmyslových pryžových hadic k dopravě kapalin, plynů  a sypkých produktů. Hadice, které splňují potřeby různých průmyslových odvětví: ropa, plyn, potraviny, chemické látky, hutní, železniční, strojírenství. Pryžové hadice vyráběné na trnu mohou dosahovat délky až 120 m a mohou být osazeny jakýmkoliv typem koncovky. Jsou zastoupeni ve více než 100 zemích po celém světě a mají 5 výrobních závodů včetně České republiky.


 

TGT - Italský výrobce v oblasti pryžových hadic působí na italském a celosvětovém trhu již 60 let.


Espiroflex - Lídr na trhu ve výrobě plastových hadic ze Španělska. Mimo jiné zajišťuje široké portfolio standardních hadic z PVC a polyuretanu. Ročně vyrobí více než 40 mil. metrů hadic. Vlastní oddělení výzkumu a vývoje a neustále podporuje technologický vývoj. Strategicky umístěné výrobní závody ve Španělsku, České republice, v Německu a Francii umožňují rychlé dodávky na evropský trh. Jediná společnost ve svém odvětví s vlastním výrobním závodem na zpracování surových materiálů.


SCHAUENBURG Ruhrkunststoff GmbH - Jako jeden z vedoucích evropských výrobců ve flexibilních spirálových hadic z termoplastických materiálů. Nabízí širokou škálu výrobků přes odsávání plynných médií v klimatizační technice a vzduchotechnice až po těžkou dopravu sypkých materiálů v průmyslu, dopravě  a zemědělství. Od roku 1953 se značka FLEXADUX vyznačuje špičkovou kvalitou.


MERLETT TECNOPLASTIC SPA - Je evropským lídrem na trhu plastových hadic a polyurethanových hadic do oborů průmyslových, zemědělských, potravinářských atd. Hadice v různých rozměrech a průměrech jsou určeny pro nejrůznější použití: sání a výtlak kapalin, doprava vzduchu, odsávání prachu, výparů a zplodin, čištění bazénů, doprava potravin a další.


LÜDECKE GmbH - Německý výrobce rychlospojek pro stlačený vzduch, stavební průmysl, temperační rychlospojky a průmysl všeobecně. Vyrábí spojky a koncovky pro různé aplikace ve většině oblastí, které jsou distribuovány po celém světě. Zakladatel této společnosti je průkopníkem dnes světově rozšířeného systému bajonetové spojky pro stlačený vzduch. Výrobky splňují nejvyšší požadavky.


VITILLO - Italský přední výrobce v oblasti hydraulických hadic a koncovek. Jako jediní na světě vyrábí hydraulické hadice, koncovky a šroubení a proto je 100% záruka na kvalitu, přesnost a kompatibilitu. V oblasti hydrauliky je schopna nabídnout zákazníkům integrovaný a kompletní servis pro navrhování, výrobu a distribuci armatur, adaptérů, tuhých a flexibilních hadic pro vysokotlaké a středotlaké kapaliny.


TRELLEBORG - Francouzský výrobce průmyslových hadic a pryží je klíčovým předním výrobcem, který navrhuje vysoce výkonné a optimální řešení pro každou situaci s nízkým a středním tlakem pro průmyslové hadice založené na pokročilé polymerní technologii. Především hadice na čištění kanalizací CANALKLER 250 S dokazuje nejvyšší kvality produktů.


DAMESA - MIKALOR - přední španělský výrobce hadicových spon různých typů. Je mimo jiné průkopníkem čelisťové spony SUPER, podle něhož jsou posuzovány jiné čelisťové spony. Použití high-tech výrobních postupů jí zaručilo důležité postavení v mezinárodním automobilovém průmyslu a průmyslu všeobecně. Společnost Damesa je zodpovědná za distribuci a komercializaci produktů, které tvoří Mikalor Group.


HOZELOCK - TRICOFLEX - Evropský lídr ve výrobě flexibilních plastových hadic fungující na trhu více než 60 let. Ve francouzském regionu Champagne, společnost navrhuje a vyrábí hadice více než 100 tis. km za rok. Její význam spočívá nejen v její velikosti, ale především ve vysoce nastavené laťce kvality jednotlivých produktů. Za všechny je třeba zmínit špičkovou hadici pro oplachování v potravinářských provozech Thermoclean 20, 40 nebo 100, zahradní hadice nebo hadice na vzduch.


AIGNEP - Italská společnost se skládá z 5 divizí zaměřených na výrobu pneumatických prvků. Produkty a řešení společnosti na různé potřeby jako je stlačený vzduch, automatizace, vzduchové potrubí. Aignep je součástí skupiny Bugatti, která se skldá ze 4 společností.


VENAIR - Španělská společnost je od svého založení v roce 1986 zaměřená na výrobu a projekci ohebných silikonových hadic pro široký záběr oblastí. Její sortiment lze rozčlenit na část průmyslovou především pro automobilní průmysl, a na část potravinářskou -potravinářství, farmacie, biotechnologie, vojenství, námořní, kosmický a energetický průmysl.


CONTINETNTAL CONTITECH - Specialista na technologii výroby kaučuků a plastů na světě působí na všech perspektivních trzích naší zeměkoule – prostřednictvím výrobních poboček, distribučních partnerů a obchodníků. V nedávné době koupil CONTINENTAL společnost GOODYEAR.


D-HYDRO OY - Finská společnost, která byla založena v roce 1992, vyvinula řadu kvalitních strojů pro montáž hydraulických hadic. V průběhu let společnost založila celosvětovou síť distributorů, stejně jako oficiální servisní a servisní body. Toto skutečné partnerství umožňuje přímý kontakt mezi společností D-Hydro a jejími klienty.