GMS

Již 27 let vám dodáváme hadice a pryže 

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1995.

Za tuto dobu jsme vytvořili obchodní síť poboček a obchodních partnerů, která nám umožňuje maximální servis všem zákazníkům v České a Slovenské republice. Náš sortiment obsahuje přes 50 000 položek, z nichž je většinu máme standardně skladem. Naše nabídka je naprosto nejširší v celé střední Evropě. Takto široký sortiment nedodává jeden výrobce, ale spolupracujeme se všemi renomovanými evropskými a světovými  výrobci jako jsou firmy IVG, MERLETT, ESPIROFLEX, TGT, SCHAUENBURG, SEMPERIT,  LUDECKE, AIGNEP, VENAIR, TRELLEBORG, CONTITECH,  MIKALOR, VITILLO atd.

Naším cílem a přáním jsou spokojení zákazníci, kterým nabízíme rychlé dodávky zboží, ale i individuální řešení připravené našim zákazníkům na základě jejich požadavků. K celkové spokojenosti zákazníků se snažíme přispět i dodávkami zboží vlastními vozy a spolupráci s přepravními službami. Rychlost, flexibilita a spolehlivost jsou našimi hlavními přednostmi.

Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line. Splňujeme požadavky normy ČSN ISO 9001. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi a pomůžeme Vám.
Garancí Maximální Spokojenosti je kolektiv skladníků, odbytových pracovníků, řidičů a obchodních zástupců kteří jsou tu pro Vás.

Váš tým GMS Most.