GMS

Naše služby

Servis hydraulických hadic s koncovkami

Hydraulické hadice kompletujeme na míru na všech provozovnách (Most, Teplice, Klášterec nad Ohří).

Osazení hadice koncovkami

V našem středisku osazujeme koncovkami hadice dle přání zákazníka (páskem Bandimex nebo drátkováním, sponami nebo pomocí skořepin).

Lisování nízkotlakých průmyslových hadic

Nízkotlaké průmyslové hadice lisujeme na hydraulickém lisu až do průměru DN 140 mm. Skladem držíme nejširší sortiment hadic, koncovek a objímek.

Testování těsnosti hadice s koncovkou

Na našem zařízení Vám můžeme provést hydrostatické testování těsnosti hadic s koncovkami do 140 bar. Testování těsnosti hadic provádíme dle norem.

Řezání pásku pryže

Na našem zařízení Vám dokážeme rozměrově upravit dle Vašeho požadavku pásky z pryže. Na skladě máme široký sortiment produktů a velké skladové zásoby.

Tvarové řezání a frézování na CNC plotru

Technologie CNC plotru umožňuje vyřezání plochých těsnění a pásků, ale i frézovat výrobky v 3D tvarech.

Samolepicí vrstva na pryže

Na laminovacím zařízení nanášíme samolepicí vrstvu na plošné materiály. Samolepicí vrstva se nejčastěji nanáší na mikroporézní nebo kompaktní pryže.

Pneumatické válce ISO 15552

Kompletujeme dvojčinné pneumatické válce ISO 15552 (dříve norma ISO 6431) od italského výrobce AIGNEP.

Kompletace navijáků s hadicí

Kompletace navijáků pro stlačený vzduch, studená nebo horká voda, technické plyny, ropné produkty, potravinářské produkty.

Úprava koncovek

Pro naše střediska armovaných průmyslových hadic a středisko hydrauliky jsme zřídili středisko úpravy koncovek.

Dělení trubek a kovových profilů

Pro naše střediska armovaných průmyslových hadic a středisko hydrauliky jsme zřídili středisko pro dělení trubek a kovových profilů.

Distribuce zboží

Zboží Vám můžeme dát při osobním odběru na provozovnách, přepravní službou, dodání naším vozidlem nebo vyzvednutí vlastní přepravní službou.

Řezání profilů

Stroj na řezání pásků profilů z expandované pryže. Řezání profilů je prováděno na nejmodernější technologii. Pásky profilů je možné polepit samolepkou z jedné nebo z obou stran. Tyto profily jsou pak tzv. jednostranně nebo oboustranně lepící.