Vážení obchodní přátelé a zákazníci,

firma GMS-MOST, s. r. o. (člen skupiny GMS-GROUP). je specialista na distribuci průmyslových, odsávacích a hydraulických hadic, pryžových těsnících desek, hadicových armatur, spon, spojek a dalšího příslušenství, dále pak klínových řemenů, těsnění, regupolu, kompenzátorů a mnoho dalších výrobků z pryže a podobných materiálů.

S naším logem se odběratelé setkávají od roku 1995 a po celou dobu zajišťujeme zákazníkům nejkomplexnější nabídku sortimentu a služeb na trhu.

Nejdůležitější zásadou je pro nás individuální přístup ke každému odběrateli. Naši zkušení pracovníci jsou připraveni pomoci při výběru nejvhodnějšího typu materiálu pro Vaši aplikaci, jelikož každá situace vyžaduje individuální řešení a přístup. Vzhledem ke snaze co nejlépe vyhovět našim zákazníkům, rozhodli jsme se že v naší společnosti zavedeme:

ISO 9001
Certifikace systému managementu kvality

ISO 14001
Certifikace systému environmentálního managementu

0026 02 EMS 16 CZ GMS MOST

Přesvěčte se o našich kvalitách a navštivte nás v mostecké prodejně, případně nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech, nebo své požadavky zašlete elektronickou poštou na info@gms-most.cz.

Otevírací doba prodejny je pondělí až pátek 7.00 - 16.00 hod.
Telefonický servis poskytujeme od 7.00 do 16.00 hod.


Feedback